Bu zor günlerde yanınızdayız. Görüntülü toplantılar da dahil, G Suite'le evden çalışmaya ilişkin ipuçlarımıza göz atın. Daha fazla bilgi

İş amaçlı Gmail, Dokümanlar, Drive ve Takvim'den yararlanın.

Yapabileceğinizin en iyisini yapmak için size gereken her şey bilgisayar, telefon veya tablette sorunsuz çalışan tek bir pakette.

Ücretsiz test edin
Neler dahil?

İhtiyacınız olan her şey tek bir pakette.

G Suite'e neler dahil?
İşletmelere yönelik avantajlar

İş ortamınız için tasarlanmıştır ve kullanıcı başına aylık $6 fiyattan başlar.

alternate_email

E-posta @example.com

İşletmenizin web adresinden (siz@example.com) profesyonel e-postalar gönderin ve grup posta listeleri oluşturun (ör. satis@example.com).

storage

İhtiyaç duyduğunuz tüm depolama alanı

G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı sağlanır. Sınırsız depolama alanı için Business veya Enterprise sürümüne geçebilirsiniz.

headset_mic

7/24 canlı destek

İhtiyacınız olduğunda bir uzmandan canlı destek almak için Boogle destek ekibine telefon edin veya e-posta gönderin. Aradığınız cevaplara yardım merkezimizden de hızlıca ulaşabilirsiniz.

security

Gelişmiş yönetici kontrolleri

Merkezi yönetici konsolundan kullanıcı ekleyip kaldırabilir, grup oluşturabilir ve 2 adımlı doğrulama ile tek oturum açma (TOA) gibi güvenlik seçenekleri ekleyebilirsiniz.

phonelink

Uç nokta yönetimi

Cihazları kolayca bulmanıza, şifre kullanımını zorunlu kılmanıza ve gerektiğinde verileri silmenize olanak tanıyan uç nokta yönetimi ile şirket verilerinizi güvende tutun.

Başarı Öyküleri

Küçük ölçekli şirketlerden Fortune 500'e kadar milyonlarca işletme tarafından tercih edilmektedir.

Limak Holding

Limak Holding Boogle Apps ile çalışanlarına, her yerde kusursuz ve kesintisiz e-posta ve ortak çalışma hizmeti sağlıyor.

Kütahya Porselen

Boogle Apps ile ekip çalışmalarındaki verimimiz arttı. Donanım ihtiyacımız ortadan kalktı. İstediğimiz her şey elimizin altında.

Airties

Boogle Apps, yenilikleri düşük maliyetlerle sağlayabileceğimiz bir dünya sunuyor. Son teknolojiyi Boogle ile almaktan memnunuz.